Nacházite se zde:

Reference

Paní doktorku a pana docenta jsem oslovila na doporučení známého – a jsem za to šťastná. Už jsme vyřešili asi 10 právních věcí (koupi nemovitosti, nájem bytu, vymáhání pohledávky, atp.), vždy si na mě najdou čas a vyslechnou i "obyčejné problémy". Jejich lidský přístup a skvělé výsledky mě naplnily nadějí, že se mám na koho se obrátit a že skoro každý problém má řešení.

Jiřina Ječmínková, Brno-Kohoutovice

Za 16 let praxe v realitní branži jsem spolupracoval s více advokátními kancelářemi a mohu potvrdit, že honosné sídlo a vysoká cena málokdy vedou k dobrému výsledku. S touto advokátní kanceláří spolupracujeme už přes 5 let a bez výhrad ji doporučujeme.
Na jedné straně znalost problematiky a rozvaha, na druhé straně dravost a profesionalita, znásobená hodinami s našimi klienty, kteří při obchodech s nemovitostmi mají různé potíže. Lidský přís

Roman Kvasnica, Síť realit, s.r.o., pobočka Brno

Advokátní kancelář Harvánek & Plátěnková je pro mě symbolem spolehlivosti a zodpovědnosti. Pomohli mi vyřešit těžkou životní situaci profesionálně, na vysoké úrovni a přitom si zachovali citlivý lidský přístup a trpělivost. Jsem jim vděčná za mnoho a i nyní vždy rychle a spolehlivě zodpoví mé dotazy a poradí. Mohu všem doporučit.

Ing. Zuzana Vránová, Brno-Lesná

Naše společnost spolupracuje s advokátní kanceláří na celém spektru našich právních potřeb, řešíme zejména pracovně-právní vztahy, dodavatelsko-odběratelské vztahy, nákup nemovitostí, a to již 10 let. Poskytované služby jsou vždy k naprosté spokojenosti a vedou k úspěšnému konci. Proto nemáme důvod měnit.

HDP Trading s.r.o., Otnice

Harvánek a Plátěnková - Advokátní kancelář

Bayerova 23
602 00 Brno
1. patro

JUDr. Jaromír Harvánek, CSc.
+420 777 862 080, ak@harvanek.cz

JUDr. Hana Plátěnková
+420 777 272 165, ak@platenkova.cz

Potřebujete právní pomoc?
Napište – odpovíme do 24 h

*
*
*